חיפוש

ידידי מרכז רפואי רבין

מרכז רפואי רבין הנו בית לרפואה ישראלית מובילה. המרכז הרפואי, המאגד בתוכו את בתי החולים בילינסון והשרון, ניצב בקידמת הרפואה הישראלית, מאז הקמתו בשנת 1936 . לאורך שנות פעילותו צבר המרכז שורה ארוכה של הישגים רפואיים פורצי דרך, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של מסירות ודאגה לבריאות המטופלים ולרווחתם. מרכזי המצוינות במרכז רפואי רבין מהווים בית למיטב המומחים והטכנולוגיות הרפואיות בתחומים השונים.

את עיקר הצלחתו זוקף מרכז רפואי רבין לזכות ההון האנושי העומד לרשותו. אלפי העובדים במרכז – רופאים, חוקרים, אנשי סיעוד, בעלי מקצועות פארא-רפואיים ועובדי לוגיסטיקה ומשק – כולם מחויבים לערכי בית החולים: מצוינות רפואית ורווחת המטופלים.

כשהוא נשען על מסורת ארוכת שנים של טיפול רפואי מתקדם, יחס אנושי למטופלים, גאווה ישראלית וערכים אוניברסליים של אהבת אדם ורפואה שוויונית, מסתכל מרכז רפואי רבין קדימה, מחויב להמשך הובלתה של הרפואה הישראלית לגבהים חדשים של מצוינות, חדשנות ומסירות למטופלים.
מרכז רפואי רבין קיבל את ההסמכה המובילה בעולם לאיכות ולבטיחות בבתי חולים מטעם ארגון ה- JCI Joint Commission International ומסונף לאוניברסיטת תל אביב.

מרכז רפואי רבין מספרים

0
אנשי צוות
0
מיטות אשפוז
0
מעבדות מחקר
0
ביקורי מטופלים בשנה
0
מטופלים במיון החדש
0
ניתוחים
0
לידות

סיפור ישראלי של רפואה ישראלית במיטבה.

סיפור הקמתו וצמיחתו של מרכז רפואי רבין הוא סיפור ישראלי השזור בלידתה של מדינת ישראל. עבור רבים בית החולים בילינסון הוא בעצם הסיפור של ישראל כולה – איך הפך מבית חולים קטן ודל אמצעים, למרכז רפואי רחב ידיים, המוביל בתחומי רפואה רבים ועומד, מבחינת קידמה רפואית ותנאי אשפוז, בשורה אחת עם המרכזים הרפואיים, היוקרתיים בעולם.
בשנת 1936 , הקימה קופת חולים כללית את בית החולים "בילינסון" לשירותם של פועלי ארץ ישראל באזור השרון. בית החולים פעל במספר מצומצם של מחלקות ומיטות, בתוך שני צריפים קטנים. במרחק כמה קילומטרים, נפתח בשנת 1942 "בילינסון ב’ " – מחלקה כירורגית שנועדה לענות על התורים הארוכים לניתוחים. בתחילת שנות ה 50- הפכה המחלקה לבית חולים עצמאי השרון. בשנת 1996 אוחדו שני בתי החולים למרכז רפואי רבין – מרכז רפואי ענק ומוביל לרפואה מודרנית ובו אלפי עובדים ועשרות אלפי מטופלים בשנה.

מרכז רפואי רבין - פורצים דרך ברפואה הישראלית

דרכו של מרכז רפואי רבין סלולה בפריצות דרך רפואיות - מהקמת מחלקות מתמחות חלוציות ועד טיפולים רפואיים חדשניים וראשונים מסוגם בארץ.